Jack Daniel´ s 2

Ďalším projektom, ktorý sme riešili v spolupráci s reklamnou agentúrou Clockwise, bola kompletná príprava návrhu a samotnej výroby stoličky na čistenie topánok, pódia, stojanu na zavesenie reklamného baneru a stojanu na zavesenie hlavy býka.

Našim najdôležitejším cieľom bolo všetko navrhnúť tak, aby sa dali jednotlivé časti jednoducho rozložiť, preniesť a následne rovnako jednoducho zložiť a znovu použiť.

  • Pre výrobu stoličky na čistenie topánok a pódií sme použili masívne drevo, čalúnenú sedačku a ručne vyrábané kovové držiaky na nohy.
  • Pre zavesenie reklamných banerov a hlavy býka sme použili drevené hranoly, potlačené banery na ktorých boli kovové oká upevnené o rám konštrukcie pomocou gumolana a nerezových očiek. Samozrejmosťou bolo laso… 
CLOCKWISE s.r.o.
09/2014

kompletná výroba


Brand

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií