ŠKODA AUTO Slovensko | vymeniteľný menovkový systém

Poznáte to, máte svojich zamestnancov, vyrobíte im menovky na dverách a po pol roku zistíte, že niektoré mená už nesúhlasia s realitou. Zamestnanci sa buď posunuli v rámci firmy na iné oddelenia alebo z firmy odišli. Myšlienka vyrobiť elegantné menovky, ktoré sú priamo potlačené na celom panely sa v tomto momente stáva ako veľmi nepraktická. Čo s tým?

Na to sme tu práve my, aby sme vymysleli spôsob. V tomto prípade, keďže dizajn menoviek bol naozaj navrhnutý elegantne a s citom, sme sa snažili dodať elegancii aj praktickosť. A myslím, že sa nám to podarilo úplne dokonalo. 

Menovky sme vyrobili tak, že sme priamo potlačili PVC materiál, vyfrézovali do tvaru, no v časti, kde sú uvedené názvy oddelení a mená, sme vymysleli jednoducho vymeniteľný vnútorný panel. Ak sa vo firme vymenia zamestnanci, jednoducho pošleme klientovi už iba tabuľku s novými menami a on si ju iba vymení. A čo tvorí základ nášho úspechu a jednoduchého riešenia? Jednoduchý a veľmi obyčajný "magnet".

Škoda Auto Slovensko
10/2019

UV tlač, frézovanie, inštalácia, grafika


Brand

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií