Starý Dom | Brand reštaurácie a kaviarne

Brand reštaurácie a kaviarne, ktorej majitelia oslovili našu spoločnosť s požiadavkou, aby sme im pomohli "vystúpiť z radu" kaviarní a reštaurácií na námestí v Bojniciach. Toto je presne ten typ realizácií, ktorý nás napĺňa. V reklame sa totiž nie veľmi často stretávame s požiadavkou takéhoto typu, čo je veľká škoda. Je veľmi dôležité hneď na začiatku vedieť, čo chcete brandom alebo reklamou dosiahnuť. Preto sme sa pustili do celej skladby možností, ktoré sa nám touto výzvou naskytli. 

Na začiatku bola tvorba loga. Od okrúhleho, cez hranaté, doplnené rôznymi piktogramami pripomínajúcimi reštauráciu a kaviareň, sme nakoniec zvolili jednoduchý text. Ten sme následne aplikovali do svetelného boxu z UV potlačeného a frézovaného alupanelu, LED svetiel a špeciálneho 15 mm hrubého svetelného plexi skla rezaného laserom. Pre splnenie požiadavky klienta - "vystúpiť z radu", sme zvolili veľmi málo využívaný spôsob zvýraznenia fasády, ktorým bol wall wrap fasády. Je to veľmi efektný a pútavý typ zmeny, ktorý radi zrealizujeme aj v iných prípadoch. Je aplikovateľný takmer na každý povrch v interiéri aj exteriéri. 

Starý Dom
06/2019

laser cut, UV tlač, CNC frézovanie, wall wrap, grafika, vizualizácia, montážne práce, polep UV fólie so zrkadlovým efektom, polep fólie s pieskovým efektom, jedálny lístok, nápojový lístok, stojanček na jedálny a nápojový lístok 


Brand Svetelná reklama

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií