SUBDIGITAL | 3D gravírovanie plexiskla

Ide o jedinečný projekt 3D animovanej vizualizácie plánovanej električkovej trate v Bratislave, ktorý pre spoločnosť JTRE navrhla, vymyslela, poskladala a zanimovala spoločnosť Subdigital s.r.o.. Na ploche necelých 3 metrov štvorcových je detailne zobrazená plocha 60 kilometrov štvorcových v mierke 1: 6 000 v rozlíšení 4K.

Dôležitú úlohu v realizácii tohto projektu zohrali naše technológie. Na veľkoplošnej fréze COMAGRAV DIGI sme odfrézovali diamantom 14 kusov veľkoformátových plexiskiel tak, aby mali dokonale lesklé hrany. Následne boli na tieto plexisklá pomocou EUROLASERU M-1600 vygravírované mapy vo vrstevniciach, ktoré v konečnom dôsledku vytvorili priestorový hologram budov.  

Posledná vrstva plexiskla bola potlačená na SWISSQPRINT IMPALA UV tlačou. 

Výsledok je v skutku dokonalý aj vďaka prepracovanej animácii z dielne spoločnosti Subdigital

SUBDIGITAL s.r.o.
08/2018

frézovanie plexiskla diamantom, gravírovanie plexiskla laserom, UV tlač na plexisklo


Brand

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií