SUBDIGITAL | 3D model slovenského mrakodrapu

Opäť ide o unikátny projekt spojenia interaktívneho modelu prvého slovenského mrakodrapu a virtuálnej reality novovznikajúcej štvrte Eurovea City v Bratislave. Naša spoločnosť sa podieľala na výrobe interaktívneho modelu mrakodrapu, ktorý pre spoločnosť JTRE navrhla spoločnosť Subdigital s.r.o.. Subdigital sa aj vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam špecializuje na prepájanie moderných technológií s fyzickými modelmi.

S vytváraním fyzických modelov sa zasa radi vytrápime my. Pri tomto modely zohrávala hlavnú úlohu 3D gravírovacia CNC fréza KOMPAS F - 3000 a EUROLASER M-1600, ktorý vďaka svojmu výkonu dokáže rezať aj 20 mm plexisklo. V našej dielni sme laserom rezali drobné kúsky niekoľkých typov plexiskla a frézovali alupanel. Súčasťou veže je aj špeciálne plexisklo, ktoré bolo po vyrezaní laserom ohýbané na našej variabilnej líniovej ohýbačke plastov. Alupanel je frézovaný do rôznych veľkostí a tvarov tak, aby sa dal tak isto ohýbať a inak tvarovať. Veža je poskladaná z takmer 3000 kúskov vyrobených z rôznych materiálov a práve o výrobu veľkej časti týchto kúskov sme sa postarali my. Jednotlivé časti sú vyrobené s takou presnosťou, že pri stavbe veže nebolo potrebné použiť žiadny spojovací materiál, pretože do seba dokonale zapadajú. 

SUBDIGITAL s.r.o.
02/2019

CNC frézovanie, rezanie CO2 laserom, leštenie plexiskla, rezanie a ohýbanie plastov


Brand

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií