U svätého Floriána | Jedálny a nápojový lístok

Pre reštauráciu U svätého Floriána sme sa vyhrali s preglejkou a vyrobili tak pútavý jedálny a nápojový lístok. Ako prvé sme laserom dosku gravírovali a zároveň vyrezali, potom nalakovali, uchytili vnútorné karty pomocou knihárskych krúžkov a nakoniec sme nalepili plastový držiak na denné menu, ktorý bol finálnou bodkou pre dokončenie nášho výrobku.

Jedálny a nápojový lístok vznikol v našej dielni ako celok. Od grafického návrhu, na ktorom sa podieľal náš grafik Mgr. Ľubomír Krištof, cez nápad z čoho a ako vyrobíme obal. Pre výrobu obalu sme využili technológiu rezania a gravírovania laserom, strany sme na špeciálny papier obojstranne potláčali na našej UV tlačiarni a opätovne rezali laserom. Plastový držiak je rezaný na našej fréze a ohýbaný na našej ohýbačke plastov. Iba vďaka tomu, že kladieme veľký dôraz na technológie, ktorými neustále dopĺňame našu výrobu, dokážeme naozaj vyrobiť čokoľvek. 

01/2018

grafický návrh, gravírovanie laserom, rezanie laserom, brúsenie, lakovanie, frézovanie, ohýbanie 


Dekorácie

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií