VIANOČNÉ DARČEKY 2018 | prezent pre klientov

V roku 2018 sa nám podarilo vymyslieť a nakoniec aj vyrobiť vianočnú pozornosť pre našich klientov. Okrem produktov najkvalitnejšej Slovenskej výroby vzniklo všetko v našej dielni. Od návrhu, čo bude obsahom, cez tvar a veľkosť obalov, grafické návrhy, výrobu, poskladanie, naplnenie, finálne zabalenie a samozrejme aj osobné odovzdanie klientom :-).

Nosnými produktami nášho balíčka boli - originál lieskovcovo-kakaový krém od spoločnosti SLOWLANDIA s.r.o. a unikátne a oceňované víno z čiernych ríbezlí od spoločnosti miluron.sk..

V nasledujúcich rokoch veľmi radi pomôžeme s výberom, výrobou a kompletizáciou nielen vianočných darčekov aj pre vašich klientov. 

4from media, s.r.o.
12/2018

originálny nápad, grafika, UV tač, CNC rezanie, laser cut, gravírovanie, výroba kartónových obalov, výroba obalov na víno


Dekorácie

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií