VIANOČNÉ DARČEKY 2019 | prezent pre klientov

V roku 2018 sme v balíčkoch pre našich klientov použili produkty Slovenskej výroby. V roku 2019 sme pre našich klientov použili produkty vyrobené v našej dielni. Chvíľu sme mali u nás "krúžok šikovných rúk" a elegantné machové hodiny boli na svete. Toto všetko by sme samozrejme nedokázali bez našich strojov ako je fréza, UV tlač, rezanie a bigovanie. 

Celkovú originalitu dotvorila nakoniec ešte jedinečná krabica s okienkom, ktorú sme si tak isto navrhli a vyrobili vo vlastnej réžii. 

V prípade, že Vás nás nápad zaujal, radi Vám s výrobou podobných predmetov pomôžeme. 

12/2019

originálny nápad, grafika, UV tač, CNC rezanie, CNC frézovanie, výroba kartónových obalov, práca so zakonzervovaným prírodným machom, skladanie hodín


Dekorácie

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií