VIENNA GATE | exteriérový polep okien protislnečnou fóliou

Výzva, ktorú sme prijali s pokorou. Exteriérovému poliepaniu okien na 22. poschodí z lana sa asi inak ani nedá povedať. Toto bola realizácia, pri ktorej si na svoje prišli aj naši horolezci :-).  Ten výhľad na Bratislavu a  Bratislavský hrad z 22. poschodia. 

Verím, že aj zamestnanci sú spokojní. Vzhľadom k tomu, že žiadny iný spôsob zadržania slnečného tepla alebo ochladenia priestoru nebolo možné v tejto novostavbe aplikovať, prišli na rad protislnečné fólie. Tie v letnom období aplikujeme veľmi často a na rôznych miestach. Naši zamestnanci polepili za tie roky kilometre prostislnečných fólií, preto si dovolíme tvrdiť, že sme aj v tomto smere špecialisti. 

Protislnečné fólie dokážu zadržať až 80% slnečného tepla a viac ako 99% UV žiarenia.

Pannonia real a.s.
04/2019

CNC rezanie, lepenie protislnečných fólií, horolezecká technila, zlaňovanie


Dekorácie

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií