Vienna Gate | Navigačný systém

Na informačno - navigačnom systéme, vyrobenom pre Vienna Gate v Bratislave, je vidno, že nás naša práca naozaj baví :-). Snažili sme sa vyrobiť systém, ktorý bude moderný a zároveň dostatočne efektívny pre orientáciu po celej obchodnej galérii vrátane parkoviska. Samotný systém pozostáva z výroby a inštalácie nesvetelných a svetelných boxov a výstrčí v garáži, navigačných a orientačných tabúľ s logami nájomníkov v garáži a galérii, stĺpových smerových značení formou smerových šípok, smerových značení parkovacieho domu, z infotabúl s cenníkom, pravidlami, vzormi parkovania a prevádzkovým poriadkom, svetelných vstupných portálov pri vstupoch do obchodnej galérie a apartmánového domu z podzemnej garáže a mnoho ďalších drobností. V neposlednom rade sme pre obchodnú galériu vyrobili a inštalovali aj tabuľu so 60-timi klap rámami pre možnosť zverejnenia reklám aktuálnych nájomníkov. 

 Navigačný systém je jednoduchý, účelný a hlavne veľmi efektívne vymeniteľný v prípade zmeny nájomníka.

Samotná obchodná galéria má veľké množstvo vstupov, 3 poschodia a siahodlhé chodby, pri ktorých bola orientácia v priestore veľmi zložitá. Nami navrhnutý navigačný systém pomôže klientovi lepšie sa orientovať v priestore a rýchlejšie tak nájsť hľadanú prevádzku, spoločnosť alebo službu. 

PROPERTY HOLDING, a.s.
01/2018

grafické návrhy, UV tlač na doskový materiál (alupanel, plexi sklo), solventná tlač, frézovanie, rezanie CO2 laserom, ohýbanie plastov, plotrovanie, polepy a inštalácie u klienta


Navigačný systém

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií