ALFA BIO s.r.o. | POS stojan Lunter

Máme radi výzvy a táto bola pre nás obrovská. Pre nového klienta, spoločnosť ALFA BIO s.r.o. sme zabezpečili výrobu POS stojanov, pre zviditeľnenie novej kampane. Okrem POS stojanov sme pre klienta zabezpečili aj rôzne sprievodné POS materiály, ako letáky, stoppre atď..

Pri stojane "Lunter", ako sme si ho nazvali pracovne, sme boli tvorcom jeho tvaru, veľkosti a systému skladania. Popasovali sme sa s dvomi hlavnými požiadavkami klienta: " Vymyslite to tak, aby sa dalo uložiť čo najviac stojanov do auta typu kombi, ale zároveň, aby ich bolo možné čo najjednoduchšie a najrýchlejšie poskladať". A vyšlo nám to, z čoho sa veľmi tešíme.     

ALFA BIO s.r.o.
09/2018

UV tlač, tlač HP latexom, tlač plagátov, rezanie, bigovanie, ohýbanie plastov, lepenie kartónu


Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií