Billa | POS | Stojan Kulinarium

Opäť jeden zo stojanov, pri ktorom prišla k nám iba vizualizácia, ako to má vyzerať. Našou úlohou bolo vymyslieť z akého materiálu bude stojan vyrobený, pri dodržaní bezpečnosti, stability a hlavne funkčnosti stojanu. Pri návrhu výroby sme museli zohľadniť aj najdôležitejší faktor a to bol ten, že stojan bude umiestnený v priestore a bude sa okolo neho chodiť s nákupnými vozíkmi. Navyše základná požiadavka klienta bola taká, aby sme vymysleli stojan, ktorý vydrží čo najdlhšie. 

Toto je presne to, čo nás baví a v čom sme dobrí. Vymysleli sme spôsob výroby, použité materiáli, stojany v počte 140 ks vyrobili a distribuovali na 130 filiálok spoločnosti Billa s.r.o.. Ešte ich máme zopár v zálohe, keďže sa spoločnosť Billa každým rokom rozširuje po celom Slovensku.   

Billa s.r.o.
2017

priama UV tlač na PVC, frézovanie, hraňovanie PVC, lepenie PVC, distribúcia na predajne


Reklamné stojany

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií