Billa | Polep steny wall-wrap fóliou

Ak by niekto potreboval dôkaz o tom, že dokážeme využiť našu kreativitu na maximum, dobrým príkladom je práve táto realizácia.

Zadanie nášho klienta bolo jednoduché. Nájsť riešenie ako oživiť holé steny interiéru po rekonštrukcii. Rozhodli sme sa preto vyhrať so špeciálnou wall-wrap fóliou na steny, na ktorú sme potlačili veľmi moderný typ grafiky (kombinácia kreslenej čiary s fotografiou) a následne grafiku vyrezali. Vzišli tak jedinečné dekorácie, ktoré v človeku vzbudzujú dojem, akoby boli na stenu ručne namaľované. 

Za samozrejmosť sa u nás považuje aj to, že všetko čo vyrobíme, vieme aj inštalovať. Čo nebolo pri tejto realizácii výnimkou.

Keďže je pre nás spokojnosť klienta najväčším zadosťučinením, môžem teda s čistím svedomím už len dodať, že sme úlohu splnili na jednotku. Grafika nielenže spestruje priestor, ale aj púta každého pozornosť.

Billa s.r.o.
2018

návrh spôsobu výroby a inštalácie, tlač, rezanie grafiky plotrom, inštalácia u klienta, výškové práce v interiéri


Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií