Subdigital | UV tlač a frézovanie preglejky

Vďaka vynikajúcej spolupráci so spoločnosťou Subdigital sme mali možnosť spolupodieľať sa na realizácii veľmi zaujímavej výstavy pre Galériu dizajnu Satelit v Bratislave. Výstava je akousi sondou do sociálnych a metodologických inovácií v dizajne.

Našou úlohou bolo podľa dodaných podkladov priamo potlačiť povrchovo upravený materiál a následne vyfrézovať tvary podľa dodaných podkladov. V tomto prípade išlo o upravenú 12 mm hrubú preglejku. Tvary boli veľmi jednoduché, fototlač na našej UV tlačiarni vyšla dokonalo, text o veľkosti písmen 6 mm boli maximálne čitateľné :-). Veľmi často sa stáva, že z našej dielne odchádzajú kusy niečoho, čo v tom momente nedáva žiadny zmysel. Tak to bolo aj v tomto prípade. Potlačili a pofrézovali sme 14 veľkých tabúľ preglejky a nevedeli si predstaviť, čo sa s tým bude diať ďalej. Ak ste zvedavý a aj keď Vám zopár fotografií priamo z výstavy čo to napovie, oplatí sa ju naozaj vidieť. Odporúčame hlavne pre záujemcov, ktorým nie je príroda ľahostajná. 

SUBDIGITAL s.r.o.
08/2019

UV tlač, CNC frézovanie, CNC gravírovanie


Dekorácie

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií