Technológie

Preto, aby sme boli úspešní, radu našich výrobných strojov neustále rozširujeme a modernizujeme. Uvedomujeme si fakt, že klient je zo dňa na deň čoraz náročnejší a preto vieme, že pracovať v reklame bez rôznych možností a kombinácií výroby sa snáď ani nedá.

 • Comagrav Notus Plus 3000

  COMAGRAV NOTUS PLUS 3000 je multifunkčný CNC router s masívnym rámom, ktorý zabezpečuje veľmi kvalitné a presné opracovanie rôznych typov materiálov. Automatická výmena nástrojov zabezpečuje rýchle a hladké frézovanie a rezanie. Navyše je vybavený multihlavou, ktorá umožňuje spracovanie väčšieho množstva materiálov, ktoré si vyžadujú pevné a vibračné rezanie. Veľkosť pracovnej plochy 2100 x 3150 x 175 mm.

 • Comagrav Digi

  Comagrav Digi je priemyselný veľkoformátový digitálni ploter, ktorý je vybavený na rezanie širokého spektra materiálov. Dokážeme ním rezať fólie, PVC, penu, kartón pre výrobu krabíc a obalov, kožu, plsť, vinil, rôzne iné textílie a bannery vďaka vymeniteľným nástrojom. Veľkosť pracovného stola je 2000 x 3400 mm. Vďaka vysokej dynamike, ktorá je zaistená nízkym portálom a špičkovým servopohonom, tento modul zvládne naozaj všetko!

 • SwissQprint Impala

  Univerzálna UV tlačiareň Impala ponúka najnovšiu technológiu priamej tlače na rôzne materiály vrátane fólií, látok a rôznych doskových materiálov, ktorá pracuje s vynikajúcou kvalitou. Okrem tlače CMYKu ponúkame navyše možnosť tlače bielej a laku. Veľkosť tlače je od najmenších štítkov, cez materiály s maximálnou šírkou 2,5 m a nekonečnou dĺžkou.

 • Mimaki JV300-160

  Digitálna solventná tlačiareň na fólie s maximálnym rozlíšením tlače až do 1.440 dpi a mnohými ďalšími výhodami. Pre ochranu tlače pred mechanickým poškodením sú potlačené fólie laminované na laminátore Easymount 1600 SH. 

 • Eurolaser M-1600/200W

  Rezací systém s integrovaným laserom (CO2 laser s nominálnym výkonom 200W), ktorý ponúka uplatnenie v laserovom rezaní a 3D gravírovaní podľa najvyšších požiadaviek. Jeho pracovná plocha má veľkosť až 1300 x 1600 mm. Táto kombinácia je ideálna pre široké uplatnenie vo výrobe reklamy a dekorácií. Ponúka využitie rôznych druhov materiálov ako sú fólie, akryl, polykarbonát, papier, drevo, sklo, mramor a textílie. 200W výkonom dokážeme rezať plexisklo až do hrúbky 20mm, čo je na Slovensku skôr unikátom.

 • CNC fréza/gravírka Kompas F - 3000

  CNC fréza a gravírka je určená hlavne na frézovanie a výrobu 3D modelov z tvrdeného polystyrénu, polyuretánu, plastov, MDF a dreva. Je využiteľná aj v drevovýrobe a nábytkárstve a výborný pomocník pri výrobe reklamy. 3D modely zvládne až do výšky 40 cm.

 • Ohýbačka SHANNON AFF

  Shannon AFF je veľmi produktívny automatický ohýbací stroj pre spracovanie tenkých plastových dosiek. Umožňuje ohýbať viac dielov naraz, alebo len jeden kus, v max. dĺžke 135 cm. Tenký materiál je nahrievaný kontaktne profilom s teflónovým povrchom, ktorý je možné jednoducho nahradiť profilom iného rozmeru, takže rádius ohybu je nastavený podľa potreby výsledného produktu. V sérii našich technológií slúži hlavne na výrobu cenovkových líšt alebo stopperov pre obchodné reťazce.

 • Líniová ohýbačka plastov

  Pre ohýbanie plastov sme si vyrobili vlastnú ohýbačku plastov kombináciou 3D tlače a hliníkovej konštrukcie. Nami vyrobená ohýbačka zabezpečuje dokonalú variabilitu a prispôsobenie sa pre akýkoľvek veľký a hrubý materiál. Ohýbačka ponúka spodný aj vrchný ohrev súčasne s nastavením potrebnej výšky, šírky a dĺžky ohrevu.

 • PRUSA i3 PLUS | PRUSA i3 MK2

  Aktuálne disponuje naša dielňa dvomi profesionálnymi a celosvetovo známymi tlačiarňami. Sú určené pre tlač s triskou vhodnou pre 1,75 mm tlačové struny a disponujú vyhrievanou podložkou, ktorá pri tlači z ABS zaisťuje rovnomerné chladnutie, pričom sa model nedeformuje.

  Podporované tlačové materiály: PLA, ABS, PET, HIPS, Flex, PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty s uhlíkovým vláknom.

 • Graphtec 8000

  Rezací ploter s rezacou šírkou až 1300 mm je náš nenahraditeľný pomocník pri rezaní farebných alebo tlačených fólií, pri car wrape, wall wrape, polepoch dekoratívnych fólií s rôznymi vyrezanými motívmi, pri svetelnej aj nesvetelnej reklame.

 • Aquaflame model 800

  Vďaka mikro leštičke, ktorú sme doplnili k laseru, dokážeme rezané a pilované strany akrylátov dodatočne začistiť jednoducho a efektívne. Pri teplote 1850°C čistým plameňom roztaví hornú vrstvu materiálu, takže vzniknú čisté, hladké, leštené plochy. Jednoducho dokonalý výstup pri každej hrúbke plexi skla. 

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií